Myyntipalvelu

Myyntipalvelu, Sales, Försäljning

Asiakaspalvelu, myyntitiimi
Puhelin: 020 554 554
Sähköpostiosoite: niemi@niemi.fi

Minna Pajari

Palvelupäällikkö, myyntitiimin esimies
Puhelin: 040 708 0048
Sähköpostiosoite: minna.pajari@niemi.fi

Helsinki

Juha Tuominen

Liiketoimintapäällikkö, Niemi® Yrityspalvelut
Puhelin: 041 504 9060
Sähköpostiosoite: juha.tuominen@niemi.fi

Inka Kaukiainen

Palvelupäällikkö (myynti, projektit / kehitys)
Puhelin: 040 197 7654
Sähköpostiosoite: inka.kaukiainen@niemi.fi

Jukka Aarnio

Avainasiakaspäällikkö, kierrätys
Puhelin: 040 750 7390
Sähköpostiosoite: jukka.aarnio@niemi.fi

Ronny Forssell

Avainasiakaspäällikkö
Puhelin: 040 647 4541
Sähköpostiosoite: ronny.forssell@niemi.fi

Timo Pennanen

Avainasiakaspäällikkö
Puhelin: 0400 380 811
Sähköpostiosoite: timo.pennanen@niemi.fi

Nico Weckström

Avainasiakaspäällikkö
Puhelin: 040 670 1464
Sähköpostiosoite: nico.weckstrom@niemi.fi

Kai Wickstrand

Avainasiakaspäällikkö
Puhelin: 0400 551 366
Sähköpostiosoite: kai.wickstrand@niemi.fi

Jarmo Halonen

Myyntiedustaja
Puhelin: 040 528 0221
Sähköpostiosoite: jarmo.halonen@niemi.fi

Esko Niini

Myyntiedustaja
Puhelin: 050 598 4836
Sähköpostiosoite: esko.niini@niemi.fi

Timo Salonen

Myyntiedustaja
Puhelin: 0400 449 926
Sähköpostiosoite: timo.salonen@niemi.fi

Jani Somero

Myyntiedustaja
Puhelin: 040 828 3931
Sähköpostiosoite: jani.somero@niemi.fi

NIEMI® Logistiikkapalvelut

Pasi Takki

Liiketoimintapäällikkö
Puhelin: 0400 358 579
Sähköpostiosoite: pasi.takki@niemi.fi

Tapahtumapalvelut - NIEMI® Expo

Joonas Tynninen

Päällikkö
Puhelin: 040 184 9321
Sähköpostiosoite: joonas.tynninen@niemi.fi

Ulkomaanpalvelut - NIEMI® World

Tuomo Rekola

Liiketoimintapäällikkö
Puhelin: +358 50 358 4146
Sähköpostiosoite: tuomo.rekola@niemi.fi

Charles Gray

International Relations Director
Puhelin: +358 400 265 245
Sähköpostiosoite: charles.gray@niemi.fi

Elina Hyvönen

Move Coordinator, Europe
Puhelin: +358 40 524 4783
Sähköpostiosoite: elina.hyvonen@niemi.fi

Tuotanto

Ville Juvonen

Tuotantojohtaja
Puhelin: 040 549 0027
Sähköpostiosoite: ville.juvonen@niemi.fi

Taro Tsuji

Operatiivinen päällikkö, tuotanto
Puhelin: 040 866 7359
Sähköpostiosoite: taro.tsuji@niemi.fi

Ville Mamia

Kalustopäällikkö
Puhelin: 050 369 7276
Sähköpostiosoite: ville.mamia@niemi.fi

Tommi Touru

Palvelupäällikkö, suurasiakkuudet
Puhelin: 045 652 3061
Sähköpostiosoite: tommi.touru@niemi.fi

Aki Tuominen

Palvelupäällikkö, tuotannon suunnittelu ja toteutus
Puhelin: 040 183 6127
Sähköpostiosoite: aki.tuominen@niemi.fi

Jyväskylä

Kari-Pekka Liimatainen

Aluepäällikkö
Puhelin: 040 673 5284
Sähköpostiosoite: kari-pekka.liimatainen@niemi.fi

Ilari Tuomaala

Avainasiakaspäällikkö
Puhelin: 040 163 9312
Sähköpostiosoite: ilari.tuomaala@niemi.fi

Sami Lindroos

Myyntiedustaja
Puhelin: 040 176 0289
Sähköpostiosoite: sami.lindroos@niemi.fi

Kuopio

Petteri Sorjonen

Aluepäällikkö
Puhelin: 0400 583 150
Sähköpostiosoite: petteri.sorjonen@niemi.fi

Jeremi Ignatius

Myyntiedustaja
Puhelin: 040 707 2038
Sähköpostiosoite: jeremi.ignatius@niemi.fi

Lahti

Juha Ahvenainen

Aluepäällikkö
Puhelin: 050 559 3332
Sähköpostiosoite: juha.ahvenainen@niemi.fi

Maija Laine

Myyntiedustaja
Puhelin: 050 569 1586
Sähköpostiosoite: maija.laine@niemi.fi

Oulu

Olli Mikkola

Avainasiakaspäällikkö
Puhelin: 040 197 7658
Sähköpostiosoite: olli.mikkola@niemi.fi

Tampere

Niko Hietanen

Aluepäällikkö
Puhelin: 040 170 3184
Sähköpostiosoite: niko.hietanen@niemi.fi

Jukka Honkonen

Myyntiedustaja
Puhelin: 0400 781 643
Sähköpostiosoite: jukka.honkonen@niemi.fi

Olli-Pekka Rajala

Myyntiedustaja
Puhelin: 0400 166 652
Sähköpostiosoite: olli-pekka.rajala@niemi.fi

Turku

Teemu Jalo

Aluepäällikkö
Puhelin: 040 161 9226
Sähköpostiosoite: teemu.jalo@niemi.fi

Tommi Paasovaara

Avainasiakaspäällikkö
Puhelin: 0400 866 224
Sähköpostiosoite: tommi.paasovaara@niemi.fi

Sami Airio

Myyntiedustaja
Puhelin: 0400 267 670
Sähköpostiosoite: sami.airio@niemi.fi

Henkilöstöpalvelut

Päivi Tervapalo

Henkilöstöjohtaja
Puhelin: 040 124 0023
Sähköpostiosoite: paivi.tervapalo@niemi.fi

Carita Aksentjeff

Palkka-asiantuntija
Puhelin: 040 724 3256
Sähköpostiosoite: carita.aksentjeff@niemi.fi

Tomi Salonoja

Rekrytointipäällikkö
Puhelin: 050 566 4711
Sähköpostiosoite: tomi.salonoja@niemi.fi

Markkinointi

Marjo Kuukasjärvi

Markkinointikoordinaattori
Puhelin: 050 431 2362
Sähköpostiosoite: marjo.kuukasjarvi@niemi.fi

Sari Niemi

Viestintäkoordinaattori
Markkinointi
Puhelin: 040 500 9023
Sähköpostiosoite: sari.niemi@niemi.fi

Johto

Ilpo Niemi

Toimitusjohtaja
Puhelin: 040 556 6852
Sähköpostiosoite: ilpo.niemi@niemi.fi

Juha Niemi

Asiakassuhdejohtaja
Puhelin: 0400 402 307
Sähköpostiosoite: juha.niemi@niemi.fi

Kai Niemi

Hallituksen puheenjohtaja
Puhelin: 0400 456 989
Sähköpostiosoite: kai.niemi@niemi.fi

Esa Niemi

Yhteiskuntasuhdejohtaja
Puhelin: 0400 452 400
Sähköpostiosoite: esa.niemi@niemi.fi

Mikko Helvelahti

Myyntijohtaja, Varatoimitusjohtaja
Puhelin: 040 767 8532
Sähköpostiosoite: mikko.helvelahti@niemi.fi

Ville Juvonen

Tuotantojohtaja
Puhelin: 040 549 0027
Sähköpostiosoite: ville.juvonen@niemi.fi

Päivi Tervapalo

Henkilöstöjohtaja
Puhelin: 040 124 0023
Sähköpostiosoite: paivi.tervapalo@niemi.fi

Mari Wuori

Johdon assistentti
Puhelin: 040 719 1732
Sähköpostiosoite: mari.wuori@niemi.fi

Hallitus

Kai Niemi

Hallituksen puheenjohtaja
Puhelin: 0400 456 989
Sähköpostiosoite: kai.niemi@niemi.fi

Ilpo Niemi

Hallituksen jäsen
Puhelin: 040 556 6852
Sähköpostiosoite: ilpo.niemi@niemi.fi

Juha Niemi

Hallituksen jäsen
Puhelin: 0400 402 307
Sähköpostiosoite: juha.niemi@niemi.fi

 

 

Puheluhinnat soitettaessa 020-alkuiseen yritysnumeroon:
Kiinteän puhelinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 7,02 snt/min
Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 17,17 snt/min


Poutapilvi web design - P4 - julkaisujärjestelmä